مد های روز زمستانه برای خانم ها

مد های روز زمستانه برای خانم ها

این انتخاب های منحصر بفرد و خاص هانن از تیپ های مهم مد روز خانم ها در فشن شو های زمستانه است .  در این جا مد های روز زمستانه برای خانم ها جهت استفاده در این زمستان معرفی شده اند.

مانتو جیر چرم دوزی شده

یک مانتو جیر قطعه ای خیلی ضروری و یک لباس روی مد برای خانم هاست. این لباس بلافاصله به هر تیپی جذابیت و معنی می دهد. این مانتو را همراه شلوار جین ، همراه یک تی شرت ساده و یا یک بلوز شیک  برای مکان های غیر رسمی بپوشید.

برای مشاهده مانتو جیر کلیک کنید

مد های روز زمستانه برای خانم ها

خزدار

کت و دامن خزدار شما در هر رنگ و طرحی که باشد، هنوز هم به روی مد بودن ادامه می دهد، مخصوصا در فصل های پاییز و زمستان. اگر به دنبال تیپ متفاوت و خیره کننده در این فصل هستید، فقط این نوع کت را به کمد لباس خود اضافه کنید.

برای مشاهده کت خزدار کلیک کنید

پارچه کشمیری

به دنبال تیپی غیر رسمی اما شیک هستید؟ سعی کنید پارچه های کشمیری مانند یک پالتو کشمیری به تیپ خود اضافه کنید. این یک لایه بندی آسان در تیپ است که هم با تیپ های رسمی و هم غیر رسمی می تواند ترکیب شود. اگر زیر آن پیراهن رنگی بپوشید و یا از دامن کوتاه، شلوار طرح دار، شلوار چرم و یا حتی شلوار جین استفاده کنید، عالی به نظر می رسد.

برای مشاهده پالتو کشمیر کلیک کنید

کاپشن و پالتو

کاپشن ها و پالتوها ، در این زمستان، به یک مد جدید، خیره کننده و بازسازی شده تبدیل شده اند. از طرح ساده تا طرح های بیشتر، می توانید با این کاپشن های بلند، تیپ خود را ارتقا دهید. آن را با ترکیب کردن با بوت های بالای زانو و یا چکمه های سنگین زیبا تر کنید.

برای مشاهده مدل های کاپشن و پالتو کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
هیچ محصولی در سبد خرید شما نیست