استایل زمستانی برای شیک پوشان

استایل زمستانی برای شیک پوشان

وقتی که هوا رو به سرما می رود، اکثریت ما تیپ های ساده اما گرم، شال گردن و کفش های زمستانی را انتخاب می کنیم. اما فقط چون که زمستان است، به این معنی نیست که باید سبک های خاص و متنوع را نادیده بگیرید.

خلاق تر و خاص تر باشیم و حتی در سرمای زمستانی نیز باید تیپ منحصر بفرد ای داشته باشیم. فصل زمستان پر چالش ترین فصل در دنیای مد و فشن است اما در نهایت ، این صنعت برای هر شرایط و زمانی ، محدودیت ندارد و حرفی برای گفتن دارد و طرفداران مد را هرگز ناامید نمی کند.

در زمستان ، شرایط آب و هوایی از اهمیت بالائی در انتخاب لباس برخوردار است ، چنانچه در شهری با زمستانی سرد زندگی می کنید حتما باید دارای کاپشن های متعدد گرم و مد روز باشید که قطعاً کاپشن پفی یکی از آن هاست که امسال با تنوع بسیار در مدل و رنگ ، مجدداً به دنیای مد بازگشته است.

باید بخاطر داشت که در فصل زمستان ، سلامتی در اولویت اول قرار دارد و نباید در روز های بسیار سرد سال ، صرفاً برای نمایش لباس های زیرین تکمه های پالتو یا کاپشن خود را باز گذاشته و سلامتی خود را به خطر اندازید.

استایل زمستانی برای شیک پوشان

استایل زمستانی برای شیک پوشان

استایل زمستانی برای شیک پوشان

چند لایه لباس پوشیدن ، یکی دیگر از استایل های شیکی است که هم شما را گرم نگاه میدارد و هم فرصتی ایجاد میکند تا بسته به دمای هوا باانتخاب لباس ها از جنس های مختلف ، ظاهری مد روز و برازنده داشته باشید.

در روز های سردترسال، شلوار یا کت از آیتم هایی هستند که همیشه ترکیب زیبایی زیر پالتو یا کاپشن پدید می آورند و لباس هایی پشمی و بافتنی ها نیز انتخاب های بجایی برای استفاده در لایه های زیرین پوشش و ایجاد گرمای مطلوب برای شما هستند. برند شنل ، همواره از پارچه های پشمی با بافت و رنگ متنوع و زیبا در طرح های خود بهره می برد که درترکیب کردن لباس های زمستانی بسیار کارآمد و زیبا هستند ، بویژه وقتی زیر پالتوهای شیک جلوباز پوشیده شوند.

با هم نگاهی به چند استایل زمستانی می اندازیم تا الهام بخش شما در ست کردن لباس ها باشند.

کلاه زمستانی ست با شنل مخمل

کلاه های نخی زمستانی فقط برای تیپ زدن نیستند این کلاه ها واقعا در سردترین روز های زمستانی سر شما را گرم نگه می دارند. روی تعداد زیادی از این کلاه ها سرمایه گذاری کنید تا انتخاب های مختلفی برای تیپ های زمستانی مختلف خود داشته باشید. همچنین وقتی صحبت از شنل می شود، اگر به دنبال راحتی و گرما هستید، شنل های بافت و مخمل را انتخاب کنید.

این محصول را اینجا ببینید

کت و دامن بافت به همراه دستکش

در طول زمستان، به لباسی گرم احتیاج خواهید داشت که شما را از سرمای سخت زمستانی حفظ کند. یک کت و دامن ضخیم و در عین حال سبک انتخاب کنید که هم روی مد است و هم آن قدر تنوع پذیر هست که با بیشتر تیپ های زمستانه شما سازگار باشد.

یک کت دکمه دار یکی از لوازم ضروری ای است که واقعا نیاز است که در کمد خود داشته باشید. چون که نه تنها یک لباس کلاسیک و کارآمد است، بلکه قطعه ای است که کل تیپ را به هم متصل می کند و به آن معنی می دهد. با یک جفت دستکش چرم ، دست های خود را نیز گرم نگه دارید.

این محصول را اینجا ببینید

شنل دامن خزدار

شنل های خزدار تنها برای محافظت از سرما به کار نمی روند، آن ها همچنین هر تیپی را نیز بهتر می کنند. با این حال این تیپ آن قدر معمولی نیست که برای استفاده ی روزمره بپوشید. شنل خزدار قطعا بهتر است که برای موقعیت های خاص استقاده شود.

این محصول را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
هیچ محصولی در سبد خرید شما نیست