سرکه سیب طبیعی سفید کننده موثر دندان ها

سرکه سیب طبیعی سفید کننده موثر دندان ها

سفید کننده موثر دندان ها : روش های فراوانی برای بهبود سلامتی مینای دندان و سفید کردن دندان ها وجود دارد. در طی سال ها استفاده از قهوه، سیگار وتنباکو سفیدی دندان ها کدر شده و رنگ زیبای زیبای خود را از دست می دهند. از میان تمامی روش های مختلفی که برای سفید کردن دندان وجود دارد، در اینجا هانن استفاده از سرکه سیب را به شما پیشنهاد می دهد.

چرا سرکه سیب مفید است ؟

به عنوان یک تمیز کننده: سرکه ای که از سیب سرخ تهیه می شود یک تمیز کننده قوی است که می تواند به عمق هر لکه ای نفوذ کند و آن را از بین ببرد. همچنین باکتری هایی را که روی مینای دندان وجود دارند را نیز از بین می برد.

سفید کننده موثر دندان ها

به عنوان یک سفید کننده طبیعی: سرکه سیب به خوبی می تواند جایگزین هر سفید کننده ای باشد. از فواید آن این است که طبیعی است و مضرات بسیار کمی نسبت به دیگر مواد دارد. پس دندان ها را به خوبی سفید می کند.

سفید کننده موثر دندان ها

سفید کننده موثر دندان ها

سرشار از پکتین: سرکه سیب از تخمیر سیب به دست می آید پس غنی از پکتین بوده است. پکتین یک ضد باکتری قوی و طبیعی برای محافظت از دندان و تمیز کردن فضای دهان است. با استفاده از آن شما می توانید کدورت های روی دندان را از بین برده و خنده ای زیبا تر داشته باشید.

نصف قاشق سرکه سیب

یک قاشق آب

مواد بالا را با یکدیگر مخلوط کنید. مسواک خود را داخل محلول تهیه فرو ببرید و آن را کاملا روی دندان هایتان بکشید. سپس به صورت معمول با خمیر دندان، دندان هایتان را بشویید.

پیشنهاد می کنیم این کار را هر شب قبل از خواب تکرار کنید.

توصیه می شود که در طی روز فقط یک بار دندان هایتان را به صورت ذکر شده در بالا، با سرکه سیب، شست و شو دهید. مصرف بیش از اندازه می تواند به مینای دندان و لثه ها آسیب بزند. همچنین دوره درمانی ۱۵ روزه برای خود در نظر بگیرید. بعد از ۱۵ روز مصرف، ۱۵ روز استراحت داشته باشید. همچنین می توانید فقط در طول هفته یک یا دو بار از این روش درمانی استفاده کنید.

اگر می خواهید اثر سریع تری روی دندانهایتان داشته باشید، سرکه سیب را با کمی جوش شیرین مخلوط کنید. بسیاری از خمیر دندانهای سفید کننده موجود در بازار نیز از همین فرمول بهره می گیرند. برخی نیز از جوش شیرین داخل محصولات خود استفاده می کنند، هم ضدعفونی می کند و هم سفید کننده است.

نصف قاشق جوش شیرین

نصف قاشق سرکه سیب

مواد بالا را با هم مخلوط کنید. سپس مثل خمیر دندان روی مسواک خود قرار دهید و دندان خود را با آن بشویید. سپس دهان خود را به خوبی با آب بشویید.

همان طور که قبلا گفتیم، بیش از روزی یک بار استفاده نکنید. و طول درمان ۱۵ روزه داشته باشید. لطفا تناسب مواد را به دقت رعایت کنید زیرا در صورتی که هر کدام از مواد بیشتر از مقدار تعیین شده استفاده شوند، می توانند اثرات مخرب جدی روی مینای دندان و لثه داشته باشند. این مواد دارای اثر سایندگی قوی هستند.

امیدواریم با رعایت نکات ذکر شده خنده ای دلنشین تر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
هیچ محصولی در سبد خرید شما نیست